OFERTA

HOTEL DLA PSÓW

HOTEL DLA PSÓW MAŁKOWO

Domowy hotel dla psów znajduje się w spokojnej i cichej wsi Małkowo (3,5 km przed Żukowem).

Duży dom, ogród i powietrze pachnące przygodą, spokojem i wolnością. To wszystko jest do dyspozycji wszystkich, kochanych sierściuchów, które przyjadą do nas na urlop. Tak, na urlop. Nasz hotel to nie tylko „przechowalnia” dla zwierząt. To miejsce, w którym po prostu dobrze się żyje i chce się odpoczywać.

U nas pieski mają do dyspozycji parter domu, w którym mieszkamy. To aż 230m2 powierzchni, na którą składa się dwa duże salony z wyjściami do ogrodu, oraz świetlica. Świetlica to wspólne miejsce dla psów i do odpoczynku, i do zabaw.

Ale nie samymi zabawami się żyje. Na równi z aktywnością, Twój pupil potrzebuje po prostu świętego spokoju. Miejsca, w którym może się zwinąć w kulkę, położyć na ulubionym posłaniu, wtulić w swój ogon i naładować baterie do dalszego brykania. Mamy przeznaczone do tego dwa pokoje relaksu, bo szanujemy wszystkie potrzeby Twojego psa. A jeśli któryś psiak potrzebuje bliższego kontaktu z człowiekiem, może mieć nawet królewską miejscówkę na łóżku, w sypialni opiekuna. Bo komfort psychiczny zwierzaka, jest dla nas najważniejszy.

Pozwalamy także podejmować psu samodzielne decyzje, czy woli być w ogrodzie, czy może woli zabawę w domu, a może właśnie potrzebuje drzemki w pokoju relaksu. Ale co najważniejsze, u nas psy nigdy nie zostają same. Zawsze pozostają pod czułym i fachowym okiem opiekuna.

Każdego podopiecznego traktujemy jak członka naszej rodziny!

Zapraszamy do nas łagodne psy ras małych i średnich (do 20kg) oraz łagodne i zrównoważone psy ras Labrador i Golden Retriever

Puchata Chata została zaprojektowana i stworzona z myślą przede wszystkim dla łagodnych psów ras małych i średnich (do 20kg). Wyjątkiem są Labradory oraz Golden Retrievery, których łagodne i przyjazne charaktery dobrze działają na psie i ludzkie serca.

U nas wszyscy mają się czuć komfortowo i bezpiecznie, dlatego też minimalizujemy stres zwierzaków poprzez dobór odpowiedniego towarzystwa. Dobieramy pieski pod względem wielkości oraz charakteru, tak by stado na czas pobytu u nas było jak najbardziej zharmonizowane.

Większe pieski mogą stanowić zagrożenie dla mniejszych, co wcale nie będzie wynikało z ich celowych zamiarów, tylko po prostu swoją masą mogą przez przypadek spowodować uszczerbek na zdrowiu mniejszego psiaka. Psy u nas nie są separowane, stąd taki wybór doboru wielkości zwierzaków. Poza tym takie rozwiązanie jest idealne także dla piesków, które boją się dużych. Wśród „swoich” będą się czuły zdecydowanie lepiej.

Wizyty zapoznawcze

Przed pierwszym pobytem u nas, zapraszamy na wizytę zapoznawczą w celu sprawdzenia czy pies jest przyjazny względem ludzi i innych psów. Zależy nam także na tym, aby pies poznał wstępnie teren, mógł powęszyć tu i tam, oraz oznaczyć swoim zapachem, , tak by nas poznał i zrozumiał, że u nas jest bezpieczny.

Wizyty zapoznawcze organizujemy w soboty od godz. 11.00-15.00. Prosimy jednak pamiętać, że hotel jest naszym domem i przed przyjazdem należy umówić się na spotkanie.

Hotel bez Krat

Kraty, klatki i zamknięcie w odosobnieniu? Nie u nas! W naszym hotelu goście traktowani są jak przyjaciele. Mile widziane są drzemki na kanapach i swoboda. Jeśli Twój pies w domu lubi chwilę samotności czy spać w kennelu, zadbamy i o to. Damy mu wybór.

Ogród, wybieg

U nas psiaki będą miały naprawdę jak w raju. Dysponujemy terenem o powierzchni 4000m2. Mieszczą się na nim 2 wybiegi:

1000m2 – wybieg dla aktywnych psów – po zabawach na takich terenie, psiaki będą miały zdecydowanie zadowolone i szczęśliwe pyszczki.

800m2 – stanowi strefa relaksu dla psów, które chcą odpocząć w spokoju. Bo przecież każdy potrzebuje chwili dla siebie, psy też. I my to rozumiemy doskonale. Jak przystało na prawdziwy hotel, dysponujemy również strefą kąpielową, czyli basenem. Dlatego ciepłe, letnie dni, nie są takie straszne, kiedy można sobie schłodzić „podwozie” i potaplać w wodzie.

Spacery

Do pełni szczęścia psu nie wystarczy tylko jedzenie i głaskanie, ale przede wszystkim porządny spacer. To aktywność, która zaspokoja ważne potrzeby psów.

Jesteśmy hotelem, który dba również o to, by wszystkie łapy i nosy, przy dobrej pogodzie, miały możliwość wyjścia z nami na dłuższy spacer. Mamy do dyspozycji lasy, łąki, czasem jezioro, a nawet możemy wyskoczyć na plażę pokopać dołki i się wykąpać. Porządny spacer, balansuje psa, dostarcza ważnych psich bodźców i drenuje ze skumulowanej energii. Po takim spacerze, pozostaje tylko długa, regenerująca drzemka i dobry obiad!

Relacja z pobytu

Jesteśmy w stałym kontakcie! Wiemy, jak to jest tęsknić za kimś, więc co parę dni wysyłamy fotograficzną relację. O ważnych sprawach na bieżąco informujemy właścicieli. Dodatkowo zdjęcia i filmy, wstawiamy na naszego Facebooka, więc właściciel może podpatrywać z kim jego pupil się na tych wczasach zaprzyjaźnia.

Posiadamy fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenie w pracy z psami!

CENNIK

hotel dla kotów cena

PSY MAŁE

do 10 kg

80 PLN /doba

Hotel dla psów cena

PSY ŚredNIE

od 10 do 20 kg

90 PLN /doba

Hotel dla gryzoni

PSY DUŻE

Z dużych ras do hotelu przyjmuję tylko spokojne i zrównoważone psy ras Lablador i Golden retriever!

100 PLN /doba

Boże Narodzenie 24,25,26, Sylwester i Nowy Rok, Wielkanoc-Niedziela i Poniedziałek, Długi weekend majowy 1-3.05 cena wzrasta o 20 zł/dobę
Cennik dotyczy 1 doby hotelowej dla jednego psa (stawka podstawowa). W przypadku długotrwałego pobytu psa (powyżej 14 dni), ceny ustalamy indywidualnie.
Doba hotelowa rozpoczyna się i kończy o tej samej godzinie,tzn jeśli pies przyjęty zostaje o godz 8.00 rano,to doba kończy się o 8.00 rano dnia następnego.Pobyt powyżej czterech godzin liczymy jako pobyt całodobowy.
Podane ceny są cenami brutto, na życzenie klienta wystawiamy f-vat.

Zobacz również: ŚWIETLICA DLA PSÓW 

Zarezerwuj pobyt psa w hotelu

Co zabrać do hotelu dla psów?

Książeczkę zdrowia

Każdy gość psiego pensjonatu musi być zdrowy i posiadać aktualne szczepienia: przeciw chorobom wirusowym (ważne 1 rok), przeciw kaszlowi kenelowemu (ważne 1 rok), przeciwko wściekliźnie (ważne 1 rok) oraz odrobaczony nie później niż 2 m-ce przed przyjazdem do hotelu, zabezpieczony przeciw pchłom i kleszczom. Szczepienia powinny być wykonane minimum 2 tyg. przed planowanym przyjazdem do hotelu. Koniecznie prosimy o zabranie ze sobą książeczki zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami. Wszelkie braki z tym związane będą związane z odmową przyjęcia psa.

Jedzenie dla psa

Prosimy o dostarczanie zwierząt razem z karmą, którą jedzą na co dzień. Jest to ważne, ze względu na alergie pokarmowe i problemy trawienne, które czasami towarzyszą zmianom pożywienia. Gotowane jedzenie można przygotować i przywieźć do nas w plastikowych pojemnikach z pokrywką lub w plastikowych torebkach. Istniej możliwość przechowywania żywności w lodówce lub zamrażarce. Prosimy o podpisywanie żywności imieniem pieska. Psy które są bardzo aktywne ruchowo-mogą potrzebować zwiększonej porcji karmy ze względu na sporą dawkę ruchu jaką im zapewniamy. Natomiast psom-niejadkom które znacznie gorzej jedzą należy zapewnić dodatkowe walory smakowe zapewniające lepszy apetyt.

Koc z zapachem

Pies łatwiej zniesie pobyt w hotelu, gdy towarzyszyć mu będzie jego zapach. Jeżeli do tej pory nie miał swojego koca, wystarczy przykryć nim posłanie na kilka dni przed przyjazdem do hotelu.

Dobre nastawienie

Spokój, uśmiech i dobre intencje – to ważne, żeby przekazywanie psiaków odbywało się w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Przecież właśnie zostawiamy kogoś dla nas ważnego na wakacjach życia, więc nie ma się czym martwić ani czym denerwować. Psiaki czują wszystkie nasze emocje. Łatwiej zniosą rozłąkę z nami, jeśli nastawienie właściciela będzie pozytywne. Czyli oddychamy głęboko i cieszymy się, że wszyscy zainteresowani spędzą świetny czas osobno. Oddajemy psiaki szczęśliwie zmęczone i przepełnione dobrymi wspomnieniami.

Lekarstwa dla psa

Jeżeli Wasz przyjaciel zażywa jakieś lekarstwa, to koniecznie dostarcz je do nas razem z psem.

Obroże z adresatką bądź szelki

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Regulaminem

Zarezerwuj pobyt psa w hotelu

Przeczytaj, zanim podejmiesz decyzję

CZY TWÓJ PIES NALEŻY DO ras uznawanych za agresywne oraz bojowe?

Ze względu na domowy charakter naszego hoteliku oraz mając na uwadze bezpieczeństwo i domowników i pozostałych naszych podopiecznych, nie przyjmujemy psów ras uznawanych za agresywne oraz bojowe.

CZY TWÓJ PIES MA LĘK SEPARACYJNY?

Psy z silnym lękiem separacyjnym w hotelu po prostu nie będą się czuły dobrze. Nagłe rozdzielenie z właścicielem może pogłębić jego traumę i stres, a to nie jest dobre ani dla psiaka, ani dla reszty hotelowego stada. Zależy nam na zbalansowanych emocjonalnie gościach, tak by wszystkim pobyt przebiegał jak najprzyjemniej i żeby zminimalizować jakiekolwiek potencjalne napięte sytuacje wśród psów.

CZY TWóJ PIES JEST WYKASTROWANY LUB SUCZKA BĘDZIE MIAŁA CIECZKĘ?

Niestety 90% niewykastrowanych samców może znaczyć moczem dosłownie wszystko w naszym domu (meble, ściany, posłania innych psów). Dom pachnie wieloma zapachami innych psów, stąd niewykastrowany pies może odczuwać silną potrzebę oznaczania terenu i przejęcia go jako własny. Jak się można domyśleć, nie jest to najprzyjemniejsze ani dla domowników, ani dla naszych podopiecznych. Nie chcemy prowokować niepotrzebnych spięć.