OFERTA

Świetlica dla psów

Świetlica dla psów

Nie samą miłością do właściciela żyje Twój pupil. Dla zdrowotności 😊 potrzebuje też interakcji ze swoim gatunkiem. Nie zawsze na spacerze mijane psiaki przypadają sobie do gustu. Psie przedszkole czyli świetlica to super rozwiązanie dla Twojego psiaka. Zostaje on cały dzień pod opieką zastępczej cioci, w doborowym towarzystwie, w którym ma spore szanse na zaprzyjaźnienie się z kimś fajnym i świetną zabawę przez cały dzień.

Oderwanie się od rutyny jest dobre nie tylko dla ludzi😊. Z nami Twój psiak nie będzie się nudził, a po dniu pełnym atrakcji, wróci porządnie wymęczony i zadowolony. Taki dzień od rana do wieczora naprawdę potrafi wydrenować z energii nawet najbardziej aktywne psy.

Mamy też już stałych bywalców przedszkola. Nawiązuje się między nami, a pieskiem więź, więc Twój pupil czuje się u nas jak w drugim domu szczęśliwie i bezpiecznie, a wszystkie jego potrzeby są zaspokojone.

Świetlica jest świetną alternatywą dla psiaka, który codziennie musi spędzać czas w domu sam w oczekiwaniu na powrót swojego właściciela. Tak nie musi być, my się wszystkim zajmiemy. A czasami po prostu dobrze jest od siebie odpocząć i dla zdrowia relacji, dobrze na chwilę pobyć bez siebie, żeby potem móc się cieszyć jeszcze bardziej swoim towarzystwem.

To także świetne przygotowanie psiaka do dłuższej rozłąki. Kiedy pupil oswoi się z naszym miejscem,  chętnie u nas zostanie na dłużej, a kilka dni bez Ciebie nie będzie stanowiło dla niego problemu. Ale na wszystko potrzeba czasu, dlatego warto zacząć stopniowo oswajać psa z nowym miejscem od pobytu w świetlicy.

Zarezerwuj pobyt psa w hotelu