O NAS

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

INEZ

jest sercem naszej rodziny i hotelu. To ona wszystko organizuje i o wszystkim pamięta. A przede wszystkim, i w dzień i w nocy otula troską każdego zwierzaka.

Ona pamięta o dietach, lekach, i specjalnych wymaganiach naszych kochanych gości.Ona dba o urozmaicone atrakcje oraz odpoczynek. Dba o bezpieczną przestrzeń i czas beztroski. To ona przemywa oczka oraz gotuje i dla zwierząt i dla ludzi.Ona opiekuje się każdym – to daje jej radość.

Z wykształcenia jest architektką wnętrz i krajobrazu, ale to już nie ma znaczenia, bo to życie bliżej natury i dzielnie przestrzeni ze zwierzętami jest spełnieniem jej marzeń. Wiedzę na temat zwierząt czerpie nie tylko z obserwacji i doświadczenia, jest absolwentką rocznego kursu Zoopsycholog i trener psów, wciąż bierze udział w wartościowych szkoleniach. Ukończyła również kursy udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej kotom, psom, gryzoniom oraz zajęczakom.

Rafał

to człowiek z wielkim sercem do wszystkich zwierząt. I nasza złota rączka.

Zaprojektował i zbudował ogrodzenia i zabezpieczenia terenu, aby żadnemu podopiecznemu nigdy nie stała się krzywda.

Po swojej pracy rozpieszcza naszych kochanych gości. Bawi się z nimi w ogrodzie, zabiera psy na długie spacery, wiezie nas nad jeziora i nad morze. Równie chętnie wieczorami wyleguje się z psami na kanapie, mizia koty, a także w nocy śpi z tymi, którzy potrzebują być najbliżej człowieka.

Rafał pomaga przy przyjmowaniu, odbiorze oraz przewożeniu naszych hotelowych gości. Dba także o to by nie zabrakło dla nikogo przysmaków.

KAJA

nasza nastolatka.

Po szkole i swoich zajęciach, śpieszy do domu, bo uwielbia spędzać czas ze zwierzętami. Bardzo nam pomaga.

To ona karmi i bawi się z naszymi najmniejszymi gośćmi. Szczególnie bliskie są jej koty.

Szczerze mówiąc, ma na ich punkcie bzika. Kto wie, może wyrośnie nam kocia behawiorystka.

Anna

zawsze chętnie pomaga nam w Puchatej Chacie. I równie chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Jej ciekawość świata i fascynacja niezwykłą więzią pomiędzy człowiekiem a psem, skierowała ją w stronę zgłębiania kynologii, psychologii zwierząt, a także uprawiania psich sportów. Jej największą pasją jest obserwacja zachowań psów i rozumienie ich komunikacji, intencji i emocji.

Liczne szkolenia i praktyki sprawiły, że ta pasja jednocześnie stała się jej pracą. Anna prowadzi indywidualne szkolenia psów, pomaga rozwiązywać problemy behawioralne, a także zabiera psy na spacery.