OFERTA

HOTEL DLA KOTÓW

domowy hotel dla kotów MAŁKOWO

Nasz domowy hotel dla kotów znajduje się w spokojnej i cichej wsi kaszubskiej Małkowo (3,5 km przed Żukowem).

U nas kot to też człowiek, dlatego w trosce o jego spokój i komfort, przydzielamy futrzakom oddzielne apartamenty, by mogły się poczuć maksymalnie zaopiekowane.

Nasi mizialscy podopieczni mają do dyspozycji całe piętro domu, w którym mieszkamy. To aż 180m2 powierzchni, na którą składa się siedem luksusowych, słonecznych apartamentów o powierzchni 10-25m2 oraz wspólny salon z balkonem zabezpieczony specjalną siatką. Oczywiście w pokojach nie może zabraknąć kocich atrakcji i tego, co koty lubią najbardziej: drapaków, zabawek, półek, tajnych przejść, legowisk oraz licznych kryjówek. Zapewniamy także miski i kuwety.

To miejsce, w którym Twój kot nie będzie się nudził. Wszelkie zabawy i harce dozwolone. Dostarczamy także takich atrakcji, które pobudzają ciekawość oraz rozwijają inteligencję zwierzaka.

Dla nas kot, jest jak członek rodziny, nawet jeśli przybywa z nami tymczasowo!

 

 

Dla nas kot, jest jak członek rodziny, nawet jeśli przybywa z nami tymczasowo!

Cenimy kocią wolność, dlatego nie znajdziesz u nas żadnych klatek czy boksów!

Kotki mają do dyspozycji również część wspólną – salon. To koci plac zabaw,
na którym przebywają pojedynczo lub w przypadku zgody właścicieli, razem z innymi. Zawsze dbamy o to, żeby każdy kot czuł się bezpiecznie i komfortowo w towarzystwie innych kocich rezydentów.

W tym pomieszczeniu przez cały czas działa dyfuzor z kocimi feromonami, które zmniejszają stres związany ze zmianą miejsca pobytu oraz zapachami innych kotów.

Często zaglądamy do każdego mruczka.
Głaszczemy, zachęcamy do aktywności, bawimy się z nimi,
jak również chętnie użyczamy im swoich ramion i kolan 🙂

Komfort i zdrowie naszych małych gości są dla nas najważniejsze!

Oferujemy dwa główne warianty pobytu kota u nas

Zależy nam na dobrym samopoczuciu Twojego pupila, dlatego jesteśmy przygotowani na różne opcje opieki.

Pokój osobisty plus przestrzeń zabaw dla wielu kocich gości

U nas każdy kot traktowany jest jak VIP. Wszystkie mają swoje prywatne pokoje z wszelkimi, kocimi udogodnieniami. Nie dość, że każdy mruczek ma swój kawałek podłogi i ściany 😊 to jeszcze może dowolnie chodzić po całym piętrze i integrować się z innymi, przyjaznymi kocimi gośćmi. Pokoje są zawsze otwarte, więc kociaki mogą swobodnie odwiedzać także nasze prywatne pomieszczenia jak sypialnie i pokoje domowników, co bardzo lubimy i do czego zachęcamy. Na noc, zmęczone kociaki wracają do swoich pokoi.

W tej opcji kot może w zasadzie wszystko to, co koty lubią najbardziej: harce, zaglądanie w każdy zakamarek, wspinaczka po kocich drabinkach, wygodne legowiska, fotele i poduchy. Tu Twój przyjaciel ma pełen zakres zabaw, a co najważniejsze, zawiera nowe kocie znajomości.

Oczywiście w tej przestrzeni przebywają tylko koty łagodne, skore do zawierania nowych przyjaźni i zabaw.

Taka opcja przy całym wachlarzu zalet, ma też swoje minusy. W kontakcie z innymi towarzyszami, Twój pupil może przejąć niechcianych gości w postaci choroby, której nosicielem może być inny kot. I choć przyjmujemy tylko zdrowe koty do hotelu, niektóre z nich mogą być nosicielami chorób, o czym ich właściciel może nawet nie zdawać sobie sprawy.

Oczywiście możliwa jest także jakaś mała bójka kotów. No wiecie, to tak jak w przedszkolu, zaprowadza się zdrowe dziecko, a potem dostaje się telefon, że właśnie zaczyna się katar, albo właśnie któreś zabrało komuś zabawkę i jest afera 😉. Na to nie mamy wpływu, to jest po prostu wpisane w każdy kontakt społeczny zarówno ludzi jak i zwierząt.

W trosce o dobre samopoczucie kotów, dbamy także o stopniową aklimatyzację zwierzaka w nowym otoczeniu.

Przez pierwsze dni pobytu każdy kot najpierw zapoznaje się sam z nowym otoczeniem i zapachami, w swoim prywatnym pokoju. W tym czasie obserwujemy reakcje Twojego pupila: czy ma apetyt, jaki jest jego stolec, częstotliwość oddawania moczu, to wszystko daje nam odpowiednie informacje. Kolejnym etapem jest zaakceptowanie innych kocich lokatorów. Do sprawdzenia reakcji służy odpowiedni, pokoik przejściowy, w którym wszyscy zaineresowani, mogą się obwąchać i łagodnie z sobą oswoić.

Tylko w kocim pokoju

Jeśli wybierasz dla swojego pupila opcję odseparowania go od innych gości, to w tym wariancie kociak przebywa tylko w swoim prywatnym, kocim pokoju i nie ma kontaktu z innymi kotami. Ma święty spokój i pewność, że teren jest tylko jego. Szanujemy to, w końcu nie każdy zwierzak potrzebuje kumpli.

Ponieważ w tej opcji Twój przyjaciel nie bawi się z innymi kotami, może być trochę znudzony. Wtedy wkraczamy my by zapewnić koto towarzystwo i zabawę. Nasi koci goście są zawsze blisko człowieka. To nie tylko hotel, ale także nasz dom, więc zwierzęta to część naszej codzienności. Każdy dostaje swoją porcję głasków i uwagi.

Niezależnie od wariantu jaki wybierzesz dla swojego kota, wszystkie jego potrzeby zostają omówione podczas pierwszej wizyty u nas w Hotelu. Wtedy możemy porozmawiać o tym, co jest ważne dla Twojego mruczka, tak by czuł się u nas bezpiecznie i spokojnie podczas Waszej rozłąki.

Wizyty zapoznawcze

Wizyty zapoznawcze organizujemy w soboty od godz. 11.00-15.00. Prosimy jednak pamiętać, że hotel jest naszym domem i przed przyjazdem należy umówić się na spotkanie.

HIGIENA

W naszym hotelu do sprzątania pomieszczeń używamy ekologicznych środków czystości bezpiecznych dla zwierząt oraz lampy bakteriobójczej. Po każdym pobycie kota pokój i stałe elementy jego wyposażenia sterylizujemy, dzięki czemu eliminujemy w 99 % możliwość przeniesienia się jakichkolwiek wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów czy drobnoustrojów.

Relacja z pobytu

Jesteśmy w stałym kontakcie! Wiemy, jak to jest tęsknić za kimś, więc co parę dni wysyłamy fotograficzną relację. O ważnych sprawach na bieżąco informujemy właścicieli. Dodatkowo zdjęcia, wstawiamy na naszego Facebooka, więc właściciel może podpatrywać z kim jego pupil się na tych wczasach zaprzyjaźnia.

Z racji wykonywanego zawodu, posiadamy odpowiednią wiedzę o kocich potrzebach i zwyczajach, którą stale poszerzamy

CENNIK

hotel dla kotów cena

JEDEN KOT

Wyżywienie własne

70 PLN /doba

Hotel dla psów cena

DRUGI I KAŻDY NASTĘPNY

z tego samego domu przebywający w tym samym apartamencie

35 PLN /doba

Hotel dla gryzoni

WYŻYWIENIE

za każdego kotka

15 PLN /doba

• W apartamencie może przebywać jednocześnie 3-5 kotów tylko z jednego domu.

• W okresie świątecznym oraz Sylwestra i Nowy Rok cena wzrasta o 20 zł za dobę.

• W przypadku długotrwałego pobytu kota (powyżej 14 dni), ceny ustalamy indywidualnie.

• Doba hotelowa rozpoczyna się i kończy o tej samej godzinie, tzn. jeśli kot przyjęty zostaje o godz. 8.00 rano, to doba kończy się o 8.00 rano dnia następnego. Pobyt powyżej czterech godzin liczymy jako pobyt całodobowy.

• Podane ceny są cenami brutto, na życzenie klienta wystawiamy f-vat.

Zarezerwuj pobyt KOTA w hotelu

Co zabrać do hotelu dla KOTów?

Jedzenie dla kota

Prosimy o dostarczanie zwierząt razem z karmą, którą jedzą na co dzień. Jest to ważne, ze względu na alergie pokarmowe i problemy trawienne, które czasami towarzyszą zmianom pożywienia. Gotowane jedzenie można przygotować i przywieźć do nas w plastikowych pojemnikach z pokrywką lub w plastikowych torebkach. Istniej możliwość przechowywania żywności w lodówce lub zamrażarce. Prosimy o podpisywanie żywności imieniem kotka.

Koc z zapachem

Zachęcamy do przywiezienia, wraz z kotem, ulubionego posłania lub kocyka przesiąkniętego znanymi mu zapachami lub t-shirt Właściciela.

Żwirek z kuwety

Każdy kot, na czas pobytu u nas, ma indywidualną kuwetę i łopatkę. Stosujemy żwirek naturalny zbrylający Super Benek. Jeśli kot jest przyzwyczajony do innego, dostosowujemy się do jego potrzeb. Prosimy przywieźć wraz z kotem odrobinę używanego żwirku z kuwety (w torebce plastikowej). Posiadamy kuwety odkryte i kryte.

Książeczkę zdrowia

Nasi mruczący goście muszą być zaszczepieni przeciwko chorobom wirusowym (panleukopemia, katar koci) w tym przeciw białaczce kotów (FeLV), wściekliźnie – dotyczy kotów wychodzących. Szczepienia powinny być wykonane minimum 2 tyg. przed planowanym przyjazdem do hotelu. Koty wychodzące odpchlamy regularnie co 3 miesiące. Warunkiem pobytu zwierząt u nas jest ich stan zdrowia i regularne odrobaczanie co 3 miesiące – proszę nie odrobaczać kotków nie krócej niż na tydzień przed planowanym pobytem w Hotelu.

Lekarstwa

Jeżeli Wasz przyjaciel zażywa jakieś lekarstwa, to koniecznie dostarcz je do nas razem z kotkiem.

Ulubione zabawki

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Regulaminem

Zarezerwuj pobyt KOTA w hotelu

Przeczytaj, zanim podejmiesz decyzję

Przyjmujemy tylko koty wykastrowane/wysterylizowane

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy