białełapki

SPRAWY ORGANIZACYJNE

białełapki

Kilka ważnych spraw organizacyjno-komunikacyjnych

 WAŻNE! Prosimy o punktualne przywożenie i odbiór zwierzaka z hotelu.

Dla Twojego pupila pobyt u nas to wakacje, ale my ich nie mamy. Wszystko w naszym grafiku dopasowane jest do rytmu naszych podopiecznych, dlatego żeby zachować harmonię w stadzie i naszym sprawnym funkcjonowaniu, prosimy o uszanowanie naszego czasem szalonego rytmu życia.

Dzień w Puchatej Chacie to naprawdę napakowany grafik różnymi zajęciami. Nasze życie jest podporządkowane zwierzakom, spacery, zabawy, indywidualne troszczenie się o potrzeby pupili, karmienie, relaks, wizyty zapoznawcze (trwają ok.30min). Wszystko jest przemyślane i zaplanowane, żeby działało jak najsprawniej, dlatego zanim do nas przyjedziesz, czy to zostawić swojego pupila, czy po odbiór z wakacji, prosimy o wcześniejsze ustalenie godziny. Jeśli cokolwiek zmieni się nawet w ustalonej godzinie, też prosimy o wcześniejszy kontakt.

Wszystko można rozwiązać bez niepotrzebnych emocji dla zainteresowanych stron. To znacznie ułatwi i Tobie i nam życie. Spontaniczność zarezerwowana jest w tym przypadku dla zwierzaków, ludzi prosimy o przestrzeganie zasad 😊.

Hotel czynny jest od poniedziałku do niedzieli. Przyjmowanie i odbieranie kotów i psów odbywa się w godz. 7.30-12.00 oraz 18.00-20.00
W sobotę i niedzielę w godz. 11.00-15.00

W wyjątkowych przypadkach, tylko po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość umówienia się na inną godzinę przywozu/odbioru zwierzęcia niż te podane wyżej.

Doba hotelowa trwa od godz. przywozu zwierzęcia do tej samej godziny następnego dnia.

W przypadku odbioru zwierząt do 4 godzin po zakończeniu doby hotelowej nie jest naliczana dodatkowa opłata, po tym czasie rozpoczyna się odpowiednio kolejna doba hotelowa.